سوالات شما

برخی از سوالات شما در رابطه با خدمات ما

نصب ویندوز چقدر طول میکشد؟

برای نصب ویندوز هم میتوانید با ما تماس بگیرید و اگر سیستم شما کامپیوتر باشد ما در محل شما هم قادر به عوض کردن ویندوز می باشیم هزینه ایاب و زهاب نیز رایگان می باشد.

هزینه تعمیرات چقدر می باشد؟

ما در ابتدا بررسی می کنیم که مشکل سیستم شما دقیقا چیست سپس در رابطه با قیمت با شما صحبت خواهیم کرد 

آیا هزینه تعمیرات برای کلیه خدمات یکسان است؟

در پاسخ به این سوال هزینه تعمیرات برای تمامی خدمات یکسان نبوده و شما مشتریان عزیز برای استعلام قیمت قبل از اعزام کارشناس می توانید با شماره ی درج شده در سایت تماس حاصل نموده و از میزان تقریبی هزینه مطلع شوید.

چطور می‌توان از خدمات تهران کامپیوتر استفاده کرد؟

شما مشتریان عزیز کافیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از تهران کامپیوتر با شماره درج شده در سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما در هر نقطه از تهران به شما مراجعه نموده و مشکلات مربوط به لپ تاپ و کامپیوتر شما را برطرف نمایند.همچنین می توانید با پر کردن فرم درج شده در سایت مشکلات خود را مطرح نموده تا در سرعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و مشکلات شما را برطرف نماییم

آیا امکان تعمیر آنلاین لپ تاپ وجود دارد؟

بله، در صورتی که اختلال به وجود آمده در سیستم شما، نرم افزاری باشد، می‌توانید به کارشناس مربوطه، دسترسی لازم را جهت بررسی و تعمیر، ارائه دهید، تا مشکل نرم افزاری بررسی و رفع شود. توجه کنید که این مورد فقط برای رفع مشکلات نرم افزاری، صادق است و امکان تعمیر آنلاین لپ تاپ هنگام بروز مشکلات سخت افزاری وجود ندارد.

ارتباط با ما

جهت هرگونه سوال با ما در ارتباط باشید

شما عزیزان میتوانید با تکمیل فرم به صورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.