تعمیر لپ تاپ در تهران

تعمیرات لپ تاپ در محل

تیم تهران کامپیوتر ست با 14 سال سابقه کاری و ارائه گارانتی 6 ماهه و پشتیبانی مادام العمر تعمیر لپ تاپ در محل شما را در کمتر از 2 ساعت انجام می دهد

  تعمیر لپ تاپ در محل شما

تهران کامپیوترست، با ارائه خدمات تعمیرات تخصصی لپ‌تاپ در محل کار یا منزل، با گارانتی ویژه، از جمله مراکز برتر در زمینه تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ‌تاپ است. این مرکز از تجهیزات پیشرفته و متدهای بروز جهانی برای تعمیر لپ‌تاپ‌های انواع برندها بهره می‌برد. کارشناسان ما با سال‌ها تجربه و استفاده از تجهیزات الکترونیکی پیشرفته، تمامی تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را با استفاده از قطعات اصلی و بهترین هزینه برای مشتریان ارائه می‌دهند.

مرکز تعمیر لپ‌تاپ به دلیل ارائه خدمات با کیفیت در حوزه‌های نرم‌افزار و سخت‌افزار، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز در زمینه تعمیرات لپ‌تاپ شناخته می‌شود. کارشناسان و مهندسان ما از جمله مجرب‌ترین نیروها در این زمینه هستند و می‌توانند انواع مشکلات لپ‌تاپ‌های مختلف ایسوس، اچ‌پی، سونی، ایسر، ال‌جی، اپل، سامسونگ، فوجیتسو و ... را با تخصص و حرفه‌ای رفع کنند.

مشاهده کامل

سوالات متداول

معمولا تمامی برند لپ تاپ ها برای شما به صورت کامل تعمیر خواهد شد و محدودیتی به عنوان برند لپ تاپ وجود ندارد.

اعزام کارشناس شما به محض اتمام تماس شما انجام می شود و به صورت منطقی زیر زمان 2 ساعت به محل شما خواهد رسید.

زمان تعمیر بسته به نوع مشکل دارد، اما تلاش می‌کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات را ارائه دهیم. برای موارد ساده، اغلب در همان روز تعمیر انجام می‌شود.

برای دریافت مشاوره تماس بگیرید